Size Sunduklarımız:

Profesyonel Danışmanlık Aren Oto Kiralama, profesyonel ekibiyle hedefinize giden yolda kullanacağınız aracı seçmenizde  size yardımcı olur. Farklı segmentlerdeki yüzlerce marka ve model araç arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun  olan aracı bulmanızı sağlar

Bakım
Aracınızın kiralama süresi boyunca tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde Aren Oto Kiralama’nın  anlaşmalı olduğu yetkili ve/veya özel servislerde yaptırılır. Periyodik bakım ve onarımlara ilişkin masraflar, gerekli
olması durumunda parça değişikliği ve işçilik ücretleri Aren Oto Kiralama tarafından karşılanır.

Arıza ve Yol Yardım
Aracınızın kiralama süresi boyunca olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartları dahilinde,  Aren Oto Kiralama’nın anlaşmalı olduğu yetkili ve/veya özel servislerde yaptırılır. Arıza, yol yardım ve olası
çekici işlemlerine ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve  işçilik ücretleri Aren Oto Kiralama tarafından karşılanır.

Hasar / Kaza
Aracınızın kiralama süresi boyunca olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Aren Oto Kiralama’nın  anlaşmalı olduğu hasar servislerinde yaptırılır. Hasar onarımlarına ilişkin masraflar, gerekli
olması durumunda parça değişikliği, ilintili işçilik ücretleri ve çekici işlemleri, sözleşme şartları  dahilinde Aren Oto Kiralama tarafından karşılanır.

İkame Araç
Aren Oto Kiralama’dan kiraladığınız aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, 0322 457 457 0 numaralı Aren Oto Kiralama Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek, sözleşmede belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Lastik Değişimi
Lastiklerin sözleşmede belirtilen km kadar kullanılmış olması durumunda lastiklerin değişimi yapılır,  yeni lastik bedelleri ve lastik değişimi ile ilgili masraflar Aren Oto Kiralama tarafından karşılanır.  Kiralama sözleşmesinde kış lastiği ile ilgili bir madde mevcut ise kış lastiği temini ve mevcut lastiklerin saklanma işlemleri de söz konusu olacaktır.

HGS
Aren Oto Kiralama’ dan kiralayacağınız tüm araçlarda Aren Oto Kiralama tarafından temin edilmiş HGS etiketi mevcuttur , HGS ile ilgili tüm işlemler Aren Oto Kiralama tarafından yapılarak geçiş ücretleri sizlerden tahsil edilir.

Trafik, Sigorta, Muayene
Kiraladığınız aracınıza ait trafik sigortası ile vergi ve harçlar (taşıt pulu dâhil) Aren Oto Kiralama tarafından karşılanır. Egzoz emisyon pulu bazı illerde sizin tarafınızdan alınmakta ancak maliyeti Aren Oto Kiralama tarafından karşılanmaktadır.

NEDEN BİZ! 

Avantajlarınız
Şahsi ve/ veya şirket aracınızı Aren Oto Kiralama’dan kiraladığınız zaman; İşlemlerinizde hız kazanırsınız işinde uzman personellerimiz ile çözüm odaklı çalışıp prosedürlerle zaman kaybetmezsiniz.
7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde yanıt veririz. ihtiyacınıza özel hizmet alırsınız Müşterilerimizi ayrıcalıklı hissettirecek her ihtiyaca yönelik marka ve model alternatifleri sunarız. Her müşterilerimize özel Esnek ödeme ve sözleşme seçenekleri ile hizmet veririz. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ek faydalar sunmaktan mutluluk duyarız. Aren Oto Kiralama ile çalışmak araç kiralamanın her adımında avantajlara sahip olmak demektir.  Sahip olduğumuz hizmet deneyimiyle sizlere sunduğumuz avantajlarımız şu şekildedir:

Finansal Avantajlarınız:
Her zaman bütçenize uygun araçlar kiralarsınız. Araç kira bedellerini, gider olarak vergi matrahınızdan düşebilirsiniz. Kiralama faturasındaki KDV’yi indirim konusu yapabilirsiniz. Kira bedelleri düzenli ve sabit olduğu için nakit akışınızı planlayabilirsiniz. Bankalardaki kredi limitlerinizi sadece işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

Operasyonel Avantajlarınız:
-Operasyonel filo kiralamada; araç tedarik ve teslimat koordinasyonu ile sözleşme de dahil olmak  üzere evrak takibinin tamamı Aren Oto Kiralama tarafından yerine getirilir.
-Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik bakım hizmeti alabilirsiniz.
-Türkiye genelinde yaygın servis ağına ve yüksek hizmet kalitesine sahip lastik firmalarından herhangi  bir bedel ödemeden aracınızın lastklerini değiştirebilir gerekli tüm işlemleri yaptırabilirsiniz.
-Kaza sonrasında yapılması gerekenler 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetleri Merkezi tarafından  tecrübeli bir ekip yönetiminde gerçekleştirilir ve hasar onarımlarınız titizlikle takip edilir.
-Hasar veya arıza onarımlarının 24 saati aşması durumunda işgücü kaybının önlenmesi için araç kullanıcısına ikame araç tedarik edilir. Kasko, Trafik sigortası, MTV ve Egzoz Muayenesi şlemleri Aren Oto Kiralama tarafından takip edilir ve ödenir. Araçların takibi için Aren Oto Kiralama tarafından araçlara takılan araç takip sistemlerinden sözleşme şartları içerisinde faydanalanabilirsiniz.

Ürünlerimiz 
-Çocuk koltuğu
-Araç takip sistemi
-HGS