HAKKIMIZDA
Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek kurulan AREN OTO KıRALAMA, kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetleri ile müşterilerinin garantili ve 7/24 kesintisiz hizmeti ile yanındadır.

AREN ‘nin Adana Merkez ofisinde Profesyonel kadrosu ile AREN’nin başta ADANA olmak üzere Akdeniz bölgesi ve çevre iller ile İSTANBUL ve ANKARA ‘da faaliyet göstermektedir. AREN: sahada kullanılacak EKONOMİK ve ORTA segment araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar çeşitli marka ve modelden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek araçlar kiralamaktadır.

AREN OTO KİRALAMA olarak uzun dönem kiralamalarda müsteri taleplerinin en iyi şekilde karşılanması amacıyla istenilen marka ve model araçların satın alınmasını işlemini gerçekleştirmektedir.

MİSYONUMUZ
AREN’nin öncelikli hedefi Türkiye’de, sektörünün gelişimi ve kalitesini daha yüksek kalite standartlarına çıkarmak , araç kiralama standartlarının geliştirilip uygulanmasını ve saygın bir sektör olmasını sağlayacak çalışmalar yapmak için bu konuda atılacak yenilikçi adımları desteklemek MİSYONUMUZ olmuştur.

VİZYONUMUZ
Müşteri portföyü hızla büyüyen, günümüz koşullarında teknolojininde gelişmelesi ile sürekli kendini geliştiren organizasyona sahip, Müşterilerine kaliteli, ekonomik ve güvenilir hizmeti ilke edinen, Satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerin memnuniyetini sağlayan, ülkesinde ve sektöründe kaliteli, güvenilir, yenilikçi, gelişime açık bir organizasyon olarak çalışmakta ve müşterilerimizin katkılarıyla sağlam adımlarla ilerlemek istemektedir.